Головна

Про нас

Наша Команда

Наша історія

Замовникам

Рекрутинг

Ціни

Шукачам

Вакансії

Запитання

Статті

Координати

Русский

English

 

 

Питання та відповіді .


 

Який період закриття вакансії?

 

У середньому будь-яка вакансія закривається у період до 1,5 місяців. Основний зріз всього ринку виробляється протягом 3-14 днів. Насправді період закриття вакансії залежить від маси факторів і конкретнішу інформацію можна надати лише з чіткими вимогами.

Які технології Ви використовуєте?

 

Насправді у світі рекрутингу ніщо не нове під місяцем:). Всі варіанти пошуку та відбору відомі та використовуються всіма в міру своїх навичок та бажань:). Якщо говорити загалом, ми пошук ділимо на активний (хантінг) і пасивний. А результат відбору конкретного Кандидата у нас виражається в оцінках його професіоналізму, осудності/адекватності, керованості, погроз та мотивації. Є, звичайно, і власні методики та напрацювання, але ця інформація не поширюється.

Нам необхідно підібрати персонал у Казахстані? Це можливо?

 

Да без проблем. Ми працюємо як із країнами колишнього СРСР, так і з країнами далекого зарубіжжя. Робочі мови: українська, російська, англійська.

А в Німеччині?

 

Аналогічно:)

Ви працюєте на умовах передоплати менше ніж 50%, чи можлива робота без передоплати.

 

Ні, це важлива позиція.

Чи займаєтесь Ви працевлаштуванням? Я готовий сплатити за Ваші послуги, якщо Ви знайдете мені роботу.

 

Працевлаштуванням ми ніколи не займалися. Крім того, працевлаштування громадян України на українських підприємствах з оплатою послуг з працевлаштування з боку Претендентів заборонено на законодавчому рівні.

Чи потрібно заповнювати анкети у Вашому агентстві.

 

Якщо Ви надіслали нам своє резюме - тоді ні. Якщо у Вас немає резюме і Ви не претендуєте на робочу посаду – ми попросимо Вас його скласти та надіслати нам в електронному вигляді, якщо ж Ви претендуєте на робочу посаду та у Вас немає резюме, то заповнення анкети займе пару хвилин.

Чи можу я подати заявку до кількох агенцій?

 

Так звичайно. Але як мінімум одна має бути закріплена за нами (має бути ексклюзивна).

До речі, у нас трапляються випадки, коли Замовник не може визначитися з агентством. Одну з вакансій віддає нам, інші розподіляє на свій розгляд, а через пару місяців переходить на обслуговування в наше агентство:).

Чи можу я отримати рекомендації від Ваших Клієнтів?

 

Ні. Один із принципів діяльності нашого агентства – ні коли і ні за яких обставин не розголошувати комерційну таємницю. За це нас і цінують;).

 

 

Тел: (057) 7595481,

Тел./Viber/Telegram: (067) 5787707