6s Харків-рекрутинг: Пошук та підбір якісного персоналу.

 

Головна

Про нас

Наша Команда

Наша історія

Замовникам

Рекрутинг

Ціни

Шукачам

Вакансії

Запитання

Статті

Координати

Русский

English

 

 

Марина Андренко: Активний рекрутинг чи досвід Попелюшки - підберемо для Вас персонал навіть за розміром взуття.


 

Багато роботодавців і рекрутерів часто запитують - що ж головне в підборі персоналу, на що в першу чергу звернути увагу - хочеться щоб кандидат був і розумний і красивий і професіонал своєї справи і ще чесний, порядний, комунікабельний і ще з десяток корисних якостей:) . Прагнення до ідеалу зрозуміле - але чи завжди такий гарний ідеальний кандидат?
Давайте розберемося докладно: що ж потрібно співробітнику для успішної роботи.
По-перше, професійні знання та вміння, тобто. спеціальна освіта та успішний досвід роботи зі спеціальності – це ОСНОВНА.
По-друге: специфічні та індивідуальні для кожної роботи особисті якості. Наприклад, токарю - спокій, уважність, здатність довго виконувати одноманітну однотонну роботу - витривалість, відсутність шкідливих звичок, хороше здоров'я. Презентабельний зовнішній вигляд та комунікабельність, наприклад, для цієї роботи не є обов'язковими якостями. Або візьмемо продавця-консультанта: ось де необхідна приємна зовнішність, здатність увійти в контакт з покупцем, комунікабельність, а, наприклад, диплом про закінчення ВНЗ в даному випадку - не так вже й важливий.
Третя необхідна властивість – це мотивація. Тобто. потенційний співробітник має хотіти у Вас працювати. Він має бути зацікавлений у рівні заробітної плати на Вашому підприємстві, йому мають підходити умови роботи, манити перспективи, створювати спокій та впевненість – соціальні гарантії. Якщо співробітник у чомусь сумнівається – це не наш кандидат, він все одно незабаром шукатиме роботу, яка відповідає його уявленням та побажанням.
Четверте, можна перемістити цю властивість і на перше місце – це БЕЗПЕКА для Вашого бізнесу та підприємства. У значення цього параметра кожен роботодавець вкладає своє розуміння. Але сенс зводиться до того, що потенційний кандидат жодною мірою не повинен становити загроз для підприємства та бізнесу загалом.
Ну, а далі - це і корпоративна етика, і відповідність особистісним очікуванням керівництва та колективу, і ще багато різних прикмет, за якими ми шукатимемо Вам співробітників - адже прагненню до досконалості немає межі!:)

 

 

Тел: (057) 7595481,

Тел./Viber/Telegram: (067) 5787707