Компанія "Харків-Рекрутинг":
Активний рекрутинг або досвід Попелюшки - підберемо для Вас персонал навіть за розміром взуття.

Багато роботодавців і рекрутерів часто запитують - що ж головне в підборі персоналу, на що в першу чергу звернути увагу - хочеться щоб кандидат був і розумний і красивий і професіонал своєї справи і ще чесний, порядний, комунікабельний і ще з десяток корисних якостей:) . Прагнення до ідеалу зрозуміле - але чи завжди такий гарний ідеальний кандидат?

Давайте розберемося докладно: що ж потрібно співробітнику для успішної роботи.

По-перше, професійні знання та вміння, тобто. спеціальна освіта та успішний досвід роботи зі спеціальності – це ОСНОВНА.

По-друге: специфічні та індивідуальні для кожної роботи особисті якості. Наприклад, токарю - спокій, уважність, здатність довго виконувати одноманітну однотонну роботу - витривалість, відсутність шкідливих звичок, хороше здоров'я. Презентабельний зовнішній вигляд та комунікабельність, наприклад, для цієї роботи не є обов'язковими якостями. Або візьмемо продавця-консультанта: ось де необхідна приємна зовнішність, здатність увійти в контакт з покупцем, комунікабельність, а, наприклад, диплом про закінчення ВНЗ в даному випадку - не так вже й важливий.

Третя необхідна властивість – це мотивація. Тобто. потенційний співробітник має хотіти у Вас працювати. Він має бути зацікавлений у рівні заробітної плати на Вашому підприємстві, йому мають підходити умови роботи, манити перспективи, створювати спокій та впевненість – соціальні гарантії. Якщо співробітник у чомусь сумнівається - це не наш кандидат, він все одно незабаром шукатиме роботу, яка відповідає його уявленням та побажанням.

Четверте, можна перемістити цю властивість і на перше місце – це БЕЗПЕКА для Вашого бізнесу та підприємства. У значення цього параметра кожен роботодавець вкладає своє розуміння. Але сенс зводиться до того, що потенційний кандидат жодною мірою не повинен становити загроз для підприємства та бізнесу загалом.

Ну, а далі - це і корпоративна етика, і відповідність особистісним очікуванням керівництва та колективу, і ще багато різних прикмет, за якими ми шукатимемо Вам співробітників - адже прагненню до досконалості немає межі!:)