Компанія "Харків-Рекрутинг":
найкращим кандидатам - найкраща робота!

Індивідуальний підхід: 
- ​Перш ніж зробити вам пропозицію про роботу, ми проведемо з Вами інтерв'ю, яке дозволить уточнити усі деталі Вашого досвіду роботи, Ваших планів та очікувань, що дасть нам можливість запропонувати Вам найкращу позицію. 
- Ми ніколи не запросимо Вас в агентство просто так - поспілкуватися:), - тільки в рамках конкретної вакансії.

Об'єктивність: 
- Ми не будемо проводити спеціальні тестування (спрямовані на виявлення психологічних особливостей), будь-які дослідження та перевірку рекомендацій, попередньо не сповістивши Вас про це.

Відкритість: 
- Ми надамо Вам всю наявну інформацію про компанію, яка запросить Вас на співбесіду, якщо ця інформація не матиме конфіденційного характеру. Після проходження Вами інтерв'ю в компанії ми обов'язково ознайомимо Вас з його результатами.

Довготривалість відносин: 
- Вся надана Вами інформація надходить до нашої бази даних і зберігається там постійно, що дозволяє будувати нашу співпрацю з Вами з урахуванням змін у вашому житті та кар'єрі.
- Для того щоб ми мали можливість розглядати Вашу кандидатуру на позиції, що відкриваються, Вам достатньо одного разу вислати своє резюме на нашу адресу електронної пошти. Просимо Вас також регулярно повідомляти нам про зміни у вашій кар'єрі чи контактній інформації. Наші рекрутери зв'яжуться з Вами, як тільки у нашому портфелі замовлень з'явиться позиція, що відповідає Вашим побажанням.

Безкоштовність наших послуг для претендентів: 
- Усі послуги Компанії "Харків-Рекрутинг" оплачуються Роботодавцями і для Претендентів вони абсолютно безкоштовні.

Ставлення з претендентом після його виходу на роботу: 
- Після того, як Ви приступите до роботи, запропонованої "Харків-Рекрутингом", і продовжуватимете працювати в тій же компанії або пов'язаними з нею компаніями, наші рекрутери не матимуть права звертатися до Вас із пропозиціями щодо зміни місця роботи. Це правило не діятиме лише в тому випадку, якщо Ви звернетеся до нас самостійно, попередньо сповістивши про це свого роботодавця.

Як подати інформацію про себе: 
- Для подання інформації достатньо надіслати своє резюме на адресу resume@kharkovrecruiting.com