Головна

Про нас

Наша Команда

Наша історія

Замовникам

Рекрутинг

Ціни

Шукачам

Вакансії

Запитання

Статті

Координати

Русский

English

 

 

Шукачам


Індивідуальний підхід.

Перш ніж запропонувати Вам конкретну вакансію, ми проведемо з Вами інтерв'ю, яке дозволить уточнити всі деталі Вашого досвіду роботи, Ваших планів та очікувань, що дасть нам змогу запропонувати Вам найкращу позицію.

Ми ніколи не запросимо Вас в агентство просто так - поспілкуватися:), - тільки в рамках конкретної вакансії.

 

Об'єктивність.

Ми не будемо проводити спеціальні тестування (спрямовані на виявлення психологічних особливостей), будь-які дослідження та перевірку рекомендацій, попередньо не сповістивши Вас про це.

 

Відкритість.

"Харків-Рекрутинг" надасть Вам всю наявну інформацію про компанію, яка запросить Вас на співбесіду, якщо ця інформація не матиме конфіденційного характеру. Після проходження Вами інтерв'ю в компанії ми обов'язково ознайомимо Вас з його результатами.

 

Довготривалість відносин.

Вся надана Вами інформація надходить до нашої бази даних і зберігається там постійно, що дозволяє будувати нашу співпрацю з Вами з урахуванням змін у вашому житті та кар'єрі.

Для того, щоб "Харків-Рекрутинг" мав можливість розглядати Вашу кандидатуру на позиції, що відкриваються, Вам достатньо одного разу вислати своє резюме на нашу адресу електронної пошти або заповнити анкету претендента. Просимо Вас також регулярно повідомляти нам про зміни у вашій кар'єрі чи контактній інформації. Наші рекрутери зв'яжуться з Вами, як тільки у нашому портфелі замовлень з'явиться позиція, що відповідає Вашим побажанням.

 

Безкоштовність наших послуг для претендентів.

Всі послуги Компанії "Харків-Рекрутинг" оплачуються Роботодавцями та для Претендентів вони абсолютно безкоштовні.

 

Відношення із претендентом після його виходу на роботу.

Після того, як Ви приступите до роботи, запропонованої "Харків-Рекрутингом", і продовжуватимете працювати в тій же компанії або пов'язаними з нею компаніями, наші рекрутери не матимуть права звертатися до Вас із пропозиціями щодо зміни місця роботи. Це правило не діятиме лише в тому випадку, якщо Ви звернетеся до нас самостійно, попередньо сповістивши про це свого роботодавця.

 

Як подати інформацію про себе.

Для подання інформації достатньо надіслати своє резюме на адресу resume@kharkovrecruiting.com

Якщо у Вас немає резюме, його можна заповнити, завантаживши форму резюме тут >> .

 

 

Тел: (057) 7595481,

Тел./Viber/Telegram: (067) 5787707