Головна

Про нас

Наша Команда

Наша історія

Замовникам

Рекрутинг

Ціни

Шукачам

Вакансії

Запитання

Статті

Координати

Русский

English

 

 

Рекрутинг


 

Рекрутинг – [англ. recruiting]   - найм робочої сили через спеціальні агенції.

 

Конкурентні переваги:

0. Ми вирішуємо проблеми своїх Клієнтів!

1. Ефективність. Компанія «Харків-Рекрутинг» високо цінує час своїх Клієнтів, тому ми позбавимо Вас розгляду маси марних резюме та проведення маси марних співбесід. Вам буде надано 1-3 кандидати, що максимально відповідають Вашим вимогам. З великою ймовірністю Ви приймете на роботу вже одного кандидата. Наші послуги окупаються у середньому за 1-2 місяці. Співробітники Компанії «Харків-Рекрутинг» чітко розуміють, кого і як вони шукають і яким чином відбуватиметься оцінка кандидатів.

2. Професіоналізм співробітників Компанії «Харків-Рекрутинг» і, як результат, високий професіоналізм кандидатів, які представляє компанія «Харків-Рекрутинг». Колектив Компанії «Харків-Рекрутинг» сформований виключно із фахівців, які мають досвід практичної діяльності у формуванні власних команд (директори, начальники відділів/цехів, супервайзери тощо). Основна система оцінки кандидата – це професіоналізм кандидата та економічна вигода клієнта від його роботи.

3. Спеціалізація. Компанія «Харків-Рекрутинг» спеціалізується лише на комерційному рекрутингу.

4. Швидкість закриття вакансії за високої якості виконання послуг. Ваша вакансія буде закрита протягом 7-21 днів, якщо у Вас надзвичайно складна та рідкісна вакансія, то вона буде закрита максимум за 2 місяці. Якщо ж ми зіткнемося з проблемами у закритті вакансії, то нами буде вироблено та запропоновано рішення, завдяки якому ми зможемо максимально швидко та якісно підібрати необхідного Вам співробітника.

5. Успішність. У період із 2007г. нами було підписано понад 100 договорів із Клієнтами та закрито понад 800 вакансій.

6. Територіальне охоплення. Компанія «Харків-Рекрутинг» здійснює пошук кандидатів у всіх обласних центрах України, Росії, країн СНД та далекого зарубіжжя.

7. Відкритість. Компанія «Харків-Рекрутинг» завжди відкрита для співпраці: інформація про умови роботи, ціни, співробітників підприємства відкрита та передається Клієнтам негайно.

8. Конфіденційність. Інформація про Клієнтів Компанії «Харків-Рекрутинг» та роботи виконані для них є суворо конфіденційною та розголосу не підлягає. Кандидат дізнається про Роботодавця безпосередньо перед фінальною співбесідою у Клієнта.

 

Послуги рекрутингу.

1. Пошук та підбір персоналу для роботодавців з України. Активний та пасивний пошук та підбір претендентів відбувається по всій території України, Росії, СНД.

2 Масовий рекрутинг (закриття однотипних вакансій під певний проект)

3. Хедхантинг, ексклюзивний пошук і т.д. і т.п...

 

Компанія Харків-Рекрутинг пропонує Вам:

- Актуальну базу найбільш затребуваних на ринку праці фахівців, яка поповнюється та оновлюється щодня ( переглянути список посад );

- базу рідкісних спеціалістів та топ-менеджерів, яка ведеться протягом усієї кар'єрної діяльності спеціаліста;

- Великий досвід формування колективів виробничо-торговельних підприємств;

- професійні консультації щодо підбору необхідних Вам спеціалістів;

- багатий досвід антикризового управління: особисте формування ефективних команд торгових, виробничих підприємств "з нуля", переформування команд, повне оновлення колективу, підбір персоналу на керівні посади, організація виконання бізнес-процесів, коучинг;

- гарантійне обслуговування.

 

Територіальне покриття:

Усі регіони України, країни далекого та ближнього зарубіжжя.

 

Методи, що застосовуються.

Пошук персоналу здійснюється шляхом всебічного дослідження ринку праці регіону та виявлення оптимальних для Вас кандидатів на вакантну посаду.

Підбір персоналу проводиться на підставі складання профілю посади, що базується на повних вимогах Замовника та включає:

• професійні та ділові навички претендента,

• особисті якості здобувача, що оптимально відповідають стилю керівництва конкретного керівника,

• погляди претендента, що відповідають корпоративній культурі команди, цінностям компанії.

30% ефективності у пошуку та підборі персоналу нам дають класичні методи, описані в літературі та застосовувані практично всіма агентствами.

70% ефективності нам дає наша власна методика, що дозволяє у оптимальні терміни підбирати якісний персонал.

 

Наші стандарти роботи.

1. Час на закриття вакансії – від 7-ми календарних днів (якщо вакансія вкрай складна, то цей період може зрости до 2-х місяців).

2. Кількість претендентів на одну вакансію – не більше 3-х, що повністю відповідають вимогам Замовника.

3. Максимально швидке подання відповідного кандидата Замовнику.

4. Пошук та підбір претендентів відбувається по всій території України, Росії, СНД.

5. Досвід закриття вакансій за напрямками – керівництво організаціями, маркетинг, торгівля, бухгалтерія, ІТП, робітники вищої кваліфікації. Досвід формування ефективних команд виробничо-торговельних підприємств.

6. Гарантійні зобов'язання – 30 днів з моменту виходу кандидата на роботу.

 

З системою контролю якості пропонованих послуг:

1-й етап: Рекрутер зробив відбір і рекомендує претендента на подання Роботодавцю.

2-й етап: Керівник відділу підбору персоналу підтверджує рекомендацію рекрутера.

3-й етап: Представник Компанії "Харків-Рекрутинг", який приймав заявку у Роботодавця, перевіряє відповідність претендента на запити роботодавця.

Ця система контролю якості дозволила звести нанівець невідповідність кандидатів вимогам Роботодавців.

 

Порядок виконання замовлення.

1. Підписання договору.

2. Формування заявки (заявка формується представником Компанії «Харків-Рекрутинг» зі слів та у присутності Роботодавця).

3. Отримання 50% передоплати.

4 . Знайомство рекрутерів Компанії «Харків-Рекрутинг» з діяльністю, бізнес-процесами, продукцією Роботодавця. Знайомство із заявкою. При необхідності (якщо ні хто з рекрутерів не стикався з такою професією) вивчення професії, зазначеної у заявці, стандартів професійної оцінки посади. Розробка внутрішнього ТЗ із закриття цієї вакансії.

5. Пошук кандидатів.

6. Відбір Кандидатів, що включає психологічну та професійну оцінку кандидатів.

7. Подання кандидатів Роботодавцю. Імовірно, 80% перший кандидат повністю влаштовує Роботодавця, і в поданні наступних кандидатів немає необхідності. Якщо представлено трьох кандидатів і жоден з них не підійшов під вимоги Роботодавця, то, спільно з Роботодавцем, Компанією «Харків-Рекрутинг» проводяться вивчення проблеми, щоб максимально швидко та якісно закрити вакансію. Як правило, наступний кандидат повністю влаштовує Роботодавця.

8. Висновок кандидата працювати. Процес звільнення та переходу кандидата відбувається під контролем Компанії «Харків-Рекрутинг».

9. Оплата послуг Компанії «Харків-Рекрутинг».

10. Підписання акта приймання-здачі робіт. Надання гарантійних зобов'язань.

 

Наші ціни.

Залежать лише від трудомісткості закриття вакансії. Вартість наших послуг з основних вакансій наведена тут >> . Вартість закриття складних та рідкісних вакансій обумовлюється індивідуально.

 

Наші клієнти.

Серед наших Клієнтів десятки малих, середніх та великих підприємств зі штатом від 15 до 3000 осіб, розташованих у різних регіонах України.

 

В яких галузях є досвід закриття вакансій?

- машинобудування.

- Легка, харчова, хімічна промисловість.

- Поліграфія.

- FMCG .

- дистрибуція.

- комп'ютерна техніка, мережеве обладнання, оргтехніка.

- Програмне забезпечення ( IT ) .

- та ін.

 

Список посад, з якими ми працюємо:

Список посад, з якими ми працюємо, знаходиться тут >>

 

Цільовий пошук персоналу

Компанією "Харків-Рекрутинг" розроблено та успішно випробувано власну технологію підбору персоналу (що отримала назву "цільовий пошук персоналу"), заснована на технології хедхантингу.

Термін "хедхантинг" походить від англійських слів «Head» (голова) та «Hunting» (полювання), і позначає один із видів кадрового бізнесу: пошук та підбір на замовлення Клієнта-роботодавця кваліфікованих Фахівців високого рівня.

 

 

Тел: (057) 7595481,

Тел./Viber/Telegram: (067) 5787707