Компанія "Харків-Рекрутинг":
відкритість та довіра

Наш бізнес – це пошук та підбір висококваліфікованого персоналу. 

Методики, що використовуються: 
- Основна – активний пошук (хантінг).
- Ексклюзивний пошук.
- Масовий підбір і т.д.

Територія пошуку: 
- Україна.
- Країни ближнього та далекого зарубіжжя.   

Принципи роботи з Клієнтами:
- Взаємне розуміння.
- Довіра.
- Відкритість.
- Бажання розібратися та вирішити проблеми Клієнта.
- Сувора конфіденційність.

Наші переваги:
- Ми вирішуємо проблеми своїх Клієнтів!
- Ефективність. Компанія «Харків-Рекрутинг» високо цінує час своїх Клієнтів, тому ми позбавимо Вас розгляду маси марних резюме та проведення маси марних співбесід. Вам буде надано 1-3 кандидати, що максимально відповідають Вашим вимогам. З великою ймовірністю Ви приймете на роботу вже одного кандидата. Наші послуги окупаються у середньому за 1-2 місяці. Співробітники Компанії «Харків-Рекрутинг» чітко розуміють, кого і як вони шукають і яким чином відбуватиметься оцінка кандидатів.
- Професіоналізм співробітників Компанії «Харків-Рекрутинг» і, як результат, високий професіоналізм кандидатів, які представляє компанія «Харків-Рекрутинг». Колектив Компанії «Харків-Рекрутинг» сформований виключно із фахівців, які мають досвід практичної діяльності у формуванні власних команд (директори, начальники відділів/цехів, супервайзери тощо). Основна система оцінки кандидата – це професіоналізм кандидата та економічна вигода клієнта від його роботи.
- Спеціалізація. Компанія «Харків-Рекрутинг» спеціалізується лише на комерційному рекрутингу.
- Швидкість закриття вакансії при високій якості виконання послуг. Ваша вакансія буде закрита максимально швидко, в розумні терміни, якщо у Вас надзвичайно складна і рідкісна вакансія, то вона буде закрита максимум за 3 місяці. Якщо ж ми зіткнемося з проблемами у закритті вакансії, то нами буде вироблено та запропоновано рішення, завдяки якому ми зможемо максимально швидко та якісно підібрати необхідного Вам співробітника.
- Успішність. У період із 2007г. нами було підписано понад 100 договорів із Клієнтами та закрито понад 2000 вакансій. Майже всі наші клієнти працюють з нами на постійній основі.
- Територіальне охоплення. Компанія «Харків-Рекрутинг» здійснює пошук кандидатів у всіх обласних центрах України, країнах ближнього та далекого зарубіжжя.
- Відкритість. Компанія «Харків-Рекрутинг» завжди відкрита для співпраці: інформація про умови роботи, стан ринку, ціни, співробітників підприємства відкрита та передається Клієнтам негайно.
- Конфіденційність. Інформація про Клієнтів Компанії «Харків-Рекрутинг» та роботи виконані для них є суворо конфіденційною та розголосу не підлягає. Кандидат дізнається про Роботодавця безпосередньо перед фінальною співбесідою у Клієнта.

Компанія Харків-Рекрутинг пропонує Вам:
- Актуальну базу найбільш затребуваних на ринку праці фахівців, яка поповнюється та оновлюється щодня (понад 500 посад).
- Базу рідкісних фахівців та топ-менеджерів, яка ведеться протягом усієї кар'єрної діяльності спеціаліста.
- Великий досвід формування колективів виробничо-торгівельних підприємств.
- Професійні консультації щодо підбору необхідних Вам фахівців.
- Багатий досвід антикризового управління: особисте формування ефективних команд торгових, виробничих підприємств "з нуля", переформування команд, повне оновлення колективу, підбір персоналу на керівні посади, організація виконання бізнес-процесів, коучинг.
- Гарантійне обслуговування.

Застосовувані методи: 
- Пошук персоналу здійснюється шляхом всебічного дослідження ринку праці регіону та виявлення оптимальних для Вас кандидатів на вакантну посаду.
- Підбір персоналу проводиться на підставі складання профілю посади, що ґрунтується на повних вимогах Замовника та включає:
     • професійні та ділові навички претендента,
     • особисті якості здобувача, що оптимально відповідають стилю керівництва конкретного керівника,
     • погляди претендента, що відповідають корпоративній культурі команди, цінностям компанії.
- 30% ефективності у пошуку та підборі персоналу нам дають класичні методи, описані в літературі та застосовувані практично всіма агентствами. 70% ефективності нам дає наша власна методика, що дозволяє у оптимальні терміни підбирати якісний персонал.

Наші стандарти роботи: 
- Час на закриття вакансії – від 7-ми календарних днів (якщо вакансія вкрай складна, то цей період може зрости до 3-х місяців).
- Кількість претендентів на одну вакансію – до 3-х повністю відповідних вимог Замовника (ми не влаштовуємо конкурс та потік на території Клієнта та не тортаємо ваш час у порожню!).
- Максимально швидке подання відповідного кандидата Замовнику.
- Система контролю якості пропонованих послуг.
- Гарантійні зобов'язання – 30 днів з моменту виходу кандидата на роботу.

Порядок виконання замовлення: 
- Підписання договору.
- Формування заявки (заявка формується представником Компанії «Харків-Рекрутинг» зі слів та у присутності Роботодавця).
- Отримання 50% передоплати.
- Знайомство рекрутерів Компанії «Харків-Рекрутинг» з діяльністю, бізнес-процесами, продукцією Роботодавця. Знайомство із заявкою. За необхідності (якщо ні хто з рекрутерів не стикався з такою професією) вивчення професії, зазначеної у заявці, стандартів професійної оцінки посади. Розробка внутрішнього ТЗ із закриття цієї вакансії.
- Пошук кандидатів.
- Відбір Кандидатів, що включає психологічну та професійну оцінку кандидатів.
- Подання кандидатів Роботодавцю. Імовірно, 80% перший кандидат повністю влаштовує Роботодавця, і в поданні наступних кандидатів немає необхідності. Якщо представлено трьох кандидатів і жоден з них не підійшов під вимоги Роботодавця, то, спільно з Роботодавцем, Компанією «Харків-Рекрутинг» проводяться вивчення проблеми, щоб максимально швидко та якісно закрити вакансію. Як правило, наступний кандидат повністю влаштовує Роботодавця.
- ​Вихід кандидата на роботу. Процес звільнення та переходу кандидата відбувається під контролем Компанії «Харків-Рекрутинг».
- Оплата послуг Компанії «Харків-Рекрутинг».
- Підписання акта приймання-здавання робіт. Надання гарантійних зобов'язань. 

Наші ціни: 
- Залежать лише від трудомісткості закриття вакансії, становлять від 12% річного фонду заробітної плати та розраховуються індивідуально за кожною вакансією.

Наші клієнти:
– Серед наших Клієнтів сотні малих, середніх та великих підприємств зі штатом від 15 до 3000 осіб, розташованих у різних регіонах України, ЄС, Північної Америки.

В яких галузях є досвід закриття вакансій. 
- ІТ (аутстафф, аутсорс, продукт).
- Машинобудування.
- Легка, харчова, хімічна, меблева промисловість.
- Поліграфія.
- FMCG.
- Дистрибуція.
- Проектні, інжинірингові організації.
- та ін.